"DZIEŃ RODZICA W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE"

      Już po raz VI, w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie, odbył się Dzień Rodzica. Tegoroczne spotkanie  przebiegało w świątecznym klimacie, ponieważ połączone zostało z  "Kiermaszem  wielkanocnych ozdób" . Mieliśmy  przyjemność gościć  lokalnych artystów, którzy  własnoręcznie wykonali ozdoby świąteczne.  Mogliśmy podziwiać piękne palmy, stroiki, pisanki i zajączki  wykonane przez  podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Fanisławic i Ostrowa, a także przez p. Martę Maroń,
p. Małgorzatę Krasoń, p. Emilię Borkowską i p. Ilonę Rak.
Zaproszenie na  uroczystość przyjęły również absolwentki naszej szkoły: Angelika Warot i Martyna Klimczyk. Angelika  prowadzi mobilny zakład fryzjerski i  studiuje projektowanie mody. Każdy dowiedział się  jak zadbać o włosy i  jak w kilka minut wykonać super fryzurę. Największą atrakcją okazało się wplatanie kolorowych warkoczyków  dla dziewczynek.
Natomiast Martyna - kosmetyczka  podczas całego spotkania zajmowała się regulowaniem brwi, a  chętnych  pań nie brakowało.  
Kolejnym ciekawym punktem programu okazały się warsztaty pielęgnacji skóry dla młodzieży i dorosłych prowadzone przez
p. Elżbietę Borowską, która jest doradcą do spraw pielęgnacji skóry
i wizażu. Każdy zainteresowany  dowiedział się   jak pielęgnować cerę na wiosnę oraz uczestniczył w pokazie  profesjonalnego makijażu.
Organizatorki p. Aneta Banaś i p. Dorota Wijas nie zapomniały
o najmłodszych . Czekało na nich wiele niespodzianek. Mogli samodzielnie przygotowywać babeczki wielkanocne, kolorować
i ozdabiać  pisanki . Nie zabrakło także kącika kawowego  z pysznymi wypiekami, gdzie każdy mógł znaleźć chwilę wytchnienia od codziennych spraw.

  

 

   
   
   
Powrót