Ferie na sportowo

                                                     Turniej Piłki Siatkowej w Bukowie

        Dnia 18 stycznia  2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Bukowie został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dzielnicowego Zbigniewa Lichosika.W tym Turnieju uczestniczyło bardzo dużo uczniów, którzy chętnie przyszli pieszo zarówno z Ciesiel, Gruszczyna, Skorkowa jak Występ i Bukowy. Cztery drużyny rywalizowały między sobą w oparciu o zasady fair play. Rozgrywkom przyglądał się gość mł. asp. Zbigniew Lichosik, który poświęcił swój wolny czas na pobyt w naszej placówce. Podsumował zawody i pochwalił zaangażowanie młodzieży w aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Nagrody, ufundowane przez Wójta Gminy Krasocin  dla zwycięskiej drużyny wręczył nasz dzielnicowy. Dzięki temu szkoła w Bukowie wzbogaciła się o 3 piłki do siatki.

Tegoroczne rozgrywki w czasie ferii dla nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów z Bukowy miały szczególne znaczenie. Po raz pierwszy został rozegrany Turniej o Puchar osoby, która przez wiele lat była głównym koordynatorem rozgrywek sportowych- Pani Barbary Czekaj. Puchar ufundowały koleżanki               z wychowania fizycznego. Zawody rozpoczęły się minutą ciszy                       i wspomnieniem o nieżyjącej koleżance – Barbarze Czekaj.

Na zakończenie turnieju Dyrekcja poczęstowała wszystkich uczestników słodyczami dziękując za tak liczne przybycie i życząc miłego wypoczynku w okresie feryjnym. Pieczę nad całością rozgrywanych meczy sprawowały nauczycielki wychowania fizycznego p. E. Struska   i p. I Żuralska, które dbały o bezpieczeństwo   i prawidłowy przebieg spotkania zapewniając, że będą one kontynuowane.

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 
   
   
   
   


Powrót