Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

Szkoła Podstawowa w Bukowie

Na zakończeniu roku szkolnego zostały wręczone nagrody, dyplomy, statuetki najlepszym uczniom za wyniki w nauce i za osiągnięcia w różnych konkursach i zawodach sportowych.

 

 

Najlepsi uczniowie klasy I: Emilka Hadam, Ada Nykiel, Szymon Mikołajczyk, Antosia gawor, Amelka Mróz, Anna Brymerska.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIa: Julia Bebel, Zosia Stefańczyk, Hania Mietelska, Patrycja Kozioł, Daria Słabisz, Mateusz Sornat, Ela Dróżdż.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIb: Weronika Kwapisz, Anastazja Jamrozik, Mikołaj Jambor, Julia Kałuzińska, Robert Grelewicz.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIc: Nadia Bebel, Adam Pasicz, Julia Spurek, Julia i Ala Robak, Maja Fraczek.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIa: Piotr Stańczyk, Ignacy Hajduk, Julia Pedryc, Martynka Mietelska, Mateusz Hajduk, Oliwier Rokita, Maciej Stańczyk, Filip Stefanczyk, Kacper Jasiński.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIb: Blanka Bartkowska, Ala Pasicz, Ewa Wijas, Paweł Budziosz, Dawid Klimczyk, Dominika Siwek, Kuba Dudek.

 

Najlepsi uczniowie klasy IV: Ola Kotwica, Julia Janowska, Kalinka Mietelska, Wiktoria Słabisz.

 

Najlepsi uczniowie klasy V: Oliwia Simlat, Mateusz Blaut, Patrycja Siwek, Agnieszka Wypych, Igor Kwapisz, Paweł Stańczyk, Nikodem Ludynia, Robert Świeboda.

 

Najlepsi uczniowie klasy VIa: Roksana Kwapisz, Iza Kałamaga, Estera Maciejewska, Piotr Miszczak, Maciej Siwek.

 

Najlepsi uczniowie klasy VIb: Patrycja Bukowska, Nikola Mazur, Natalia Szczepanik, Wiktoria Wójcik, Krzysztof Lis, Natalia Prokop, Kuba Zimny.

 

Najlepszy wynik w Teście Umiejętności Trzecioklasisty 2017

Blanka Bartkowska

wychowawca Małgorzata Bała

 

Julia Janowska

wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka

 

Laureaci konkursów: "Geostanowiska w moim sąsiedztwie" i "Ekologia, my i region w którym żyjemy": Nikola Mazur, Patrycja Bukowska, Kamila Wijas, Wiktoria Wójcik, Natalia Szczepanik, Krzysztof Lis op. Sławomira Jambor

 

Mateusz Sornat i Patrycja Kozioł - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Świętokrzyska Szopka Bożonarodzeniowa" op. Elżbieta Giemza

 

Nikola Dąbek i Julia Pedryc - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Bawię się w sport" op. Joanna Bebel

 

Dawid Bogdalski - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Czad i ogień obudź czujność" op. Joanna Bebel

 

 XVII Turniej piłki nożnej " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

- I miejsce w etapie powiatowym i udział w finale wojewódzkim -Yasmine Stańczyk, Daria Słabisz, Diana Żytniewska, Julia Klimala, Colette Cudzik, Zosia Stefańczyk, Anna Brymerska op. Elżbieta Struska

 

Plebiscyt na najlepszego sportowca

kat klas I-III - Oliwier Rokita

kat. klas IV-VI - Kamila Wijas

przeprowadziła E. Struska

 

Robert Świeboda

- I miejsce w Pływackiej Lidze Mistrzów w powiecie włoszczowskim - I miejsce w kat. I-VI, dzięki niemu nasza szkoła zajmuje III miejsce w klasyfikacji szkół powiatu włoszczowskiego'
- zawody wojewódzkie "Świętokrzyska Liga Łucznicza Dzieci" w klasyfikacji drużynowej szkół- V miejsce;

Oliwier Kochański

- I miejsce w ogólnopolskich zawodach łuczniczych "Złoty liść jesieni 2016"kat. dzieci,
- zawody wojewódzkie "Świętokrzyska Liga Łucznicza Dzieci" w klasyfikacji drużynowej szkół- V miejsce;

Marcjanna Kochańska

- zawody wojewódzkie "Świętokrzyska Liga Łucznicza Dzieci" w klasyfikacji drużynowej szkół - V miejsce;

 

Mini piłka nożna

 Drużyna chłopców: Damian Iwańczyk, Olek Szydłowski, Nikodem Ludynia, Szymon Musiał, Wiktor Trybek, Tymek Tatar, Mateusz Włodarczyk, Robert Świeboda, Kacper Banasik, Maciej Siwek - II miejsce w półfinałach wojewódzkich

op. Tomasz Tatar

 

Najlepsi czytelnicy "Złota Dziesiątka": Julia Kałuzińska, Julia Pedryc, Julia Konieczna, Patrycja Kozioł, kalinka Mietelska, Julia Boszczyk, Diana Żytniewska, Nadia bebel, Julia Klimala.

 

Nagrodzeni za pracę w Samorządzie Uczniowskim: Roksana Kwapisz, Patrycja Bukowska, Nikola Mazur, Kamila Wijas, Wiktoria Wójcik, Patryk Konieczny, Natalia Szczepanik, Esterka Maciejewska, Olek Szydłowski op. Renata Krawczyńska

 

Podziękowania od Samorządu Uczniowskiego.

 

Publiczne Gimnazjum w Bukowie

 

   
   
   

Podziękowania od trzecioklasistów.

Najlepsi uczniowie klasy IIIa: Klaudia Bała, Oliwia Włodarczyk, Katarzyna Libera, Maciej Pawiński, Maciej Domagała.

Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Najlepsi uczniowie klasy IIIb: Aleksandra Bębacz.

Rodzice Oli otrzymali list gratulacyjny.

Najlepsi uczniowie klasy IIa: Martyna Stępnik, Klaudia Szymkiewicz.

Najlepsi uczniowie klasy IIb: Angelika Pedryc, Kinga Klimczyk, Oliwia Dudek, Dominika Solarska, Wiktoria Rawska, Aleksandra Szcześniak.

Najlepsi uczniowie klasy Ib: Adrian Szczukocki.

Najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym - Maciej Pawiński.

 

Klaudia Bała - finalistka trzech konkursów wojewódzkich: matematycznego (opiekun p. Bożena Tatar), fizycznego (opiekun p. Dariusz Tatar), języka polskiego (opiekun p. Agnieszka Dyksińska)

- finalistka ogólnopolskiego konkursu wiedzy o św. Faustynie (E. Terpic-Zając),
- finalistka konkursu matematycznego PANGEA (op. Bożena Tatar),
- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie poezji F. Raka (op. A. Dyksińska).

 

Za swoje sukcesy Klaudia otrzymała stypendium Wójta Gminy Krasocin Ireneusza Gliścińskiego oraz gratulacje od wizytatora Sławomira Krzysztofika.

Oliwia Dudek, Dominika Solarska, Kinga Klimczyk, Angelika Pedryc - zdobyły I miejsce w wojewódzkim konkursie "Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie" (opiekun p. R. Nowak).

Wiktoria Rawska
- wyróżnienie w powiatowym konkursie "Mistrz logicznego myślenia"

- II miejsce w powiatowym konkursie z j. angielskiego

Maciej Domagała :
- I miejsce w powiatowym konkursie "Mistrz logicznego myślenia" (op. B. Tatar)

Natalia Spurek
-wyróżnienie w powiatowym konkursie "Mistrz logicznego myślenia"
- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Matematyka nie taka straszna"

Oliwia Włodarczyk
- I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Nasz region" (op. L. Wygoda),
-wyróżnienie w powiatowym konkursie "Mistrz logicznego myślenia"
- wyróżnienie w powiatowym konkursie "Utrwal świata między Nidą a Pilicą" (op. L. Wygoda)

Wiktoria Banasik
- III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Nasz region" (op. L. Wygoda)
- wyróżnienie w powiatowym konkursie "Utrwal świata między Nidą a Pilicą" (op. L. Wygoda)

Klaudia Ciulęba
- II miejsce w powiatowym konkursie "Utrwal świata między Nidą a Pilicą" (op. L. Wygoda)
- wyróżnienie  w powiatowym konkursie plastycznym "Nasz region" (op. L. Wygoda)

Marta Smól
- I miejsce w powiatowym konkursie "Utrwal świata między Nidą a Pilicą" (op. L. Wygoda)

Martyna Kozera i Ewa Sadowska
- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Razem przeciwko AIDS"

Katarzyna Libera
- wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym "Zabytki znane i nieznane" (op. L. Wygoda)

Maciek Pawiński i Maciek Domagała  - najlepsi dźwiękowcy.

Krzysztof Jambor i Krzysztof Sornat - zawsze chętni do pomocy.

Zuzia Iwańczyk i Dominika Niedbał - za pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Najlepsi czytelnicy: Dominik Sornat, Mateusz Hajduk, Jakub Hajduk, Oliwia Włodarczyk, Weronika Mikołajczyk i Zuzia Łodej.

Pożegnalna "belgijka".

 

Powrót