Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Szkoła Podstawowa w Bukowie

 

 

 

Najlepsi uczniowie klasy I: Karol Goszczyński, Alicja Jamrozik, Jan Wójcik, Alan Bakalarski, Oliwia Piekaj,  Wojciech Włodarczyk, Adrian Łysakowski

 

Najlepsi uczniowie klasy II: Vanessa Dobrowolska, Maksymilian Frączek, Wojciech Gacia, Eliza Giemza, Jakub Grabalski, Kaja Kotwica, Igor Lipowski, Miłosz Machnik, Julia Sornat, Aleksander Trybek, Amelia Wijas, Malwina Włodarczyk

 

Najlepsi uczniowie klasy III: Adrianna Nykiel, Emilia Hadam, Amelia Mróz, Antonina Gawor, Szymon Mikołajczyk, Szymon Robak

 

Najlepsi uczniowie klasy IVa: Patrycja Kozioł (5,36),  Julia Bebel (5,27),  Zofia Stefańczyk (4,91), Hanna Mietelska (4,82), Mateusz Sornat (4,82), Elżbieta Drożdż (4,82),Daria Słabisz (4,82), Diana Żytniewska (4,82)

 

Najlepsi uczniowie klasy IVb: Alicja Robak (5,36),  Julia Robak (5,27), Nadia Bebel (5,27), Julia Spurek (5,18),  Anastazja Jamrozik (5,18), Zuzanna Lipowska (5,0), Weronika Kwapisz (4,91), Maja Frączek (4,91), Dominik Król (4,82)

 

Najlepsi uczniowie klasy Va: Martyna Mietelska (4,83)
 
 

 

Najlepsi uczniowie klasy Vb: Blanka Bartkowska (5,42), Julia Pedryc (5,33), Dawid Klimczyk (5,0), Dominika Siwek (4,75)

 

Najlepsi uczniowie klasy VI: Ola Kotwica (5,45), Wiktoria Słabisz (5,45), Kalina Mietelska (5,45),Julia Janowska (5,25)
 
  Najlepsi uczniowie klasy VII: Paweł Stańczyk (4,79)

 

Najlepsi uczniowie klasy VIII: Patrycja Bukowska (5,56), Nikola Mazur (5,06), Lis Krzysztof (4,94), Roksana Kwapisz (4,89), Jakub Zimny (4,83)

 

 
 

 

Rodzice najlepszych uczniów odebrali listy gratulacyjne.

 

  Publiczne Gimnazjum w Bukowie
     
 
  Najlepsi uczniowie klasy IIIa: Magdalena Jambor (4,83)

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIb: Bartłomiej Bębacz (5,22), Adrian Szczukocki (5,06), Zuzanna Łodej (4,78)

 

 
 

 

Najlepsi uczniowie klas gimnazjalnych i ich rodzice, którzy odebrali listy gratulacyjne.

 

  Osiągnięcia uczniów Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie
     
 
 

 

Najlepszy wynik w Teście Umiejętności Trzecioklasistów 2019 osiągnęły: Emila Hadam i Adrianna Nykiel.

 

Najleszy wynik z egzaminu ósmoklasisty osiągnęła Nikola Mazur.
 
 

 

Najlepszy wynik z egzaminu gimnazjalnego osiągnął Igor Kochański.

 

Dominik Sornat - finalista XXIV Diecezjalnego Konkursu Biblijnego (op. Ewa Terpic-Zając). Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Ludzie wiary i ludzie Kościoła w służbie Niepodległej. Walka-Budowa-Obrona."

- powiatowy Konkurs "Golgota Wschodu";
- Akademia Obywatelska 2018;

 

 
 

 

Bartłomiej Bębacz

- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym;
- wyróżnienie w VIII Potyczkach matematycznych;
- wyróżnienie w konkursie matematycznym "Mistrz Rachunków";
- I miejsce w Gminnym Dyktandzie o Pióro Wójta Krasocin;

Marta Smól

- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym;

 

Magdalena Jambor

- Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Ludzie wiary i ludzie Kościoła w służbie Niepodległej. Walka-Budowa-Obrona.";
- powiatowy Konkurs "Golgota Wschodu";
- Akademia Obywatelska 2018;

Zuzanna Łodej

- Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Ludzie wiary i ludzie Kościoła w służbie Niepodległej. Walka-Budowa-Obrona.";

 
 

 

Adrian Szczukocki

- wyróżnienie w VIII Potyczkach matematycznych;
-wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym "Mistrz Rachunków";

Igor Kochański

- wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym "Mistrz Rachunków";
- wyróżnienie w VIII Potyczkach matematycznych;

Mateusz Hajduk

- wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym "Mistrz Logicznego Myslenia";

Krzysztof Lis

-I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie matematyczno-informatycznym "Matematyka wokół nas".

 

Karolina Siwek

- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Świat lasu w oczach dzieci i młodzieży";
- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Golgota Wschodu";
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyczne inspiracje"

Klaudia Ciulęba

- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Golgota Wschodu";
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyczne inspiracje"

 
 

 

Magdalena Wijas

- Vice Mistrzyni Polski w kategorii - Solo Caribbean Show 16+

Julia Pedryc

-I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Kielcach w 2019r,
-IV miejsce w Mistrzostwach Świata Word Artistic Dance Federation  w Liberec Czechy

 

Olaf Konieczny

- wyróżnienie w Gminno-Parafialnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych;
-III miejsce w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży";
- wyróżnienie w Gminnym konkursie ozdób świątecznych;

Nikola Bebel

-III miejsce w Gminno-Parafialnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych;

 
 

 

Kaja Kotwica

-I miejsce w IV Gminnym konkursie Czytelniczym;

 

Antonina Gawor

-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poezji Feliksa Raka
 
 

 

Adrianna Nykiel
-I miejsce w Konkursach Łuczniczych w kategorii Apacz;
-III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Łuczniczych "Złoty liść jesieni 2018";

Karol Tambor

- II miejsce w Konkursach Łuczniczych w kategorii Apacz Ł-CD

 Oliwier Kochański
- VI miejsce w Konkursach Łuczniczych w kategorii Apacz Ł-CD

Marta Pawińska
-III miejsce w Konkursach Łuczniczych w kategorii Apacz

 

Weronika Stefańczyk

- udział w konkursach plastycznych
 
 

 

Patryk Kupczyk - niezastąpiony operator sprzętu nagłaśniającego.

 

Krystian Kowalczyk, Karolina Kaczmarczyk, Marta Smól, Jakub Zimny, Szymon Niedbał, Radosław Albin, Patrycja Bukowska, Natalia Szczepanik - nagrodzeni za długoletnią służbę w poczcie sztandarowym.
 
 

 

Najlepsi czytelnicy

 

 

Drużyna piłki nożnej - III miejsce w powiecie:

Mikołaj Śmigielski, Szymon Niedbał, Radek Albin, Filip Zapora, Igor Kochański, Bartek Gacia, Wiktor Rokita, Paweł Satro, Maciej Siwek, Damian Iwańczyk, Tymek Tatar

 

 
 

 

Kamila Sobczyk, Karina Hajduk, Krystian Kowalczyk - nagrodzeni za pracę w Samorządzie Uczniowskim.

 

Pożegnania
 
  nadszedł czas
 
 

  Powrót